O firmie ABUK BHP

Poznaj naszą firmę

ABUK BHP jest firmą z Łodzi, jednak swoje usługi świadczymy również na terenie innych województw. Mamy szeroką wiedzę i doświadczenie, dlatego też przeprowadzimy szkolenia na wysokim poziomie. Nasza oferta obejmuje szkolenia z pomocy przedmedycznej, wstępne i okresowe szkolenia BHP i usługi doraźne z tego zakresu.

Współpraca z nami, to korzyści dla Twojej firmy

Staramy się, aby nasza oferta była kompleksowa, dlatego każdorazowo podchodzimy do Klienta i jego potrzeb indywidualnie. Współpraca z naszą firmą wiąże się z szeregiem korzyści dla przedsiębiorstwa. Przede wszystkim jego pracownicy będą mieli świadomość ryzyka zawodowego i tego, jak w określonych sytuacjach powinni postępować. To niejednokrotnie pozwoli uniknąć sytuacji zagrażającej zdrowiu i życiu. Ponadto współpracując z Klientem nie poprzestajemy na jednorazowym szkoleniu, a przez cały czas sprawujemy opiekę nad aspektami związanymi z BHP.
Z racji tego, że współpracujemy z przedstawicielami różnych sektorów, zdobywamy umiejętności i praktykę niezbędną przy outsourcingu BHP. Świadczy to o naszym nieustannym poszerzaniu doświadczenia i chęci doskonalenia. Przez tak rozległą praktykę Klient, który powierza nam przeszkalanie pracowników, dostaje gwarancję, że szkolenie będzie dostosowane do specyfiki działalności firmy.

 

 

Działamy elastycznie

Ponadto wszystkie usługi realizujemy w dogodnym dla przedsiębiorstwa terminie. Jesteśmy elastyczni i staramy się pod każdym względem dopasować do potrzeb firmy. Wysoka jakość usług, przystępne ceny, uczciwość i rzetelność sprawią, że grono stałych Klientów nieustannie się poszerza. Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy, która wesprze w szkoleniach i nadzorze BHP, zapraszamy do kontaktu.