Szkolenia wstępne i ppoż, usługi BHP - Zgierz

Poznaj naszą firmę

Outsourcing BHP to idealny sposób na spełnienie rygorystycznych norm bezpieczeństwa i higieny pracy przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Jeżeli szukasz ekonomicznych i skutecznych rozwiązań w tym zakresie, to będziemy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Oferujemy kompleksowe usługi BHP. Obsługujemy małe i średnie firmy ze Zgierza i okolicznych miejscowości. Współpracujemy również z dużymi przedsiębiorstwami.

Współpraca z nami, to korzyści dla Twojej firmy

Niezależnie od specyfiki firmy oraz branży możemy dopasować zakres usług do Twoich indywidualnych potrzeb. Na początku współpracy wykonamy szczegółowy audyt BHP, który wskaże nam obszary wymagające niezwłocznych działań. W ten sposób natychmiast zwiększymy poziom bezpieczeństwa pracy w Twojej firmie. Kolejnym krokiem będą okresowe szkolenia BHP dla pracowników. Możemy także przejąć wszystkie obowiązki działu, który do tej pory zajmował się kwestiami bezpieczeństwa i higieny pracy. Prowadzimy szczegółową dokumentację naszych działań. Możemy reprezentować Twoją firmę przed organami kontroli. Jesteśmy w stanie dostosować kursy BHP do specyfiki Twojej branży. Dzięki współpracy z naszą firmą w prosty sposób zoptymalizujesz koszty działań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa i higieny pracy. Pamiętaj, że szczegółowy zakres usług dopasujemy do Twoich potrzeb.

 

 

Działamy elastycznie

Potrzebna Ci obsługa BHP na najwyższym poziomie? Długa lista firm współpracujących z ABUK BHP stanowi dla nas najlepszą rekomendację. Wybierz profesjonalistów z doświadczeniem. Zapewnij wysoki poziom bezpieczeństwa swoich pracowników!