Szkolenia i kursy BHP dla firm, outsourcing BHP - Łowicz

Jesteś właścicielem firmy działającej na terenie Łowicza i poszukujesz profesjonalistów od oceny ryzyka zawodowego i przeprowadzania rzetelnych kursów BHP? Chcesz zlecić audyt albo kompleksowy outsourcing tej dziedziny? Zaufali nam już przedstawiciele wielu różnych branż i również Ciebie zapraszamy do współpracy!

 

Okresowe szkolenia BHP w Łowiczu na najwyższym poziomie

 

Szukasz optymalnych szkoleń BHP online dla swoich pracowników biurowych? W ABUK BHP dajemy Ci wygodny dostęp do zajęć, których godziny da się dopasować nawet do napiętego grafiku. Jesteśmy firmą idącą z duchem czasu i wiemy, jak rozwijać i udostępniać e-learning. Z tego powodu twoi pracownicy w Łowiczu mogą skorzystać z najlepszej oferty szkoleń BHP, pierwszej pomocy czy przeciwpożarowych, dostępnych na rynku.

Oferowane przez nas kursy i szkolenia BHP w formie online, jak i zajęcia praktyczne z profesjonalnym sprzętem, można dopasować do indywidualnych terminów. A może szukasz kursów w języku angielskim dla swoich zagranicznych pracowników? Mama je w ofercie! 

Zleć outsourcing BHP i skup się na własnym biznesie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przedsiębiorcy z Łowicza mogą potrzebować pomocy w kwestiach związanych ze stale zmieniającymi się przepisami i koniecznymi do załatwienia formalnościami. Wsparcie naszych pracowników może okazać się nieocenione – wiemy, czym jest sprawny nadzór BHP, jak przeprowadzać audyty i na czym polega outsourcing (obsługa).

 

Nieważne, czy chodzi o działalność finansową, związaną z mediami lub finansami, czy o firmy zatrudniające pracowników fizycznych – dobry przedsiębiorca dba o komfort swojego zespołu, a my w tym pomagamy. Okresowe szkolenia i audyty BHP w Łowiczu, przekazywanie informacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej, wsparcie przy sporządzaniu różnego typu dokumentacji czy kontrolach PIP i PIS – oferujemy szeroki zakres usług na terenie Łowicza.

 

Skorzystaj z naszej pomocy i skontaktuj się, by uzyskać w pełni indywidualną wycenę oraz propozycję szkoleń!