Okresowe szkolenia BHP, audyty BHP - Rawa Mazowiecka

Outsourcing BHP – Rawa Mazowiecka i okolice

Firma ABUK BHP oferuje kompleksową obsługę firm z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Prowadzimy audyty, szkolenia oraz pełen outsourcing BHP małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw, które działają na terenie Rawy Mazowieckiej i w okolicznych miejscowościach. Poszukując firmy zapewniającej kompleksowy nadzór BHP, zdecydowanie warto postawić na sprawdzonych specjalistów z doświadczeniem. Elementem wyróżniającym naszą ofertę jest możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta.

Nadzór i obsługa BHP dla firm? Możemy to zapewnić

Czym zajmujemy się w ramach usług BHP? Przede wszystkim możemy przejąć wszystkie obowiązki działu zajmującego się bezpieczeństwem i higieną pracy w firmie. Pierwszym etapem współpracy jest audyt BHP. Po jego wykonaniu jesteśmy w stanie wyłapać wszelkie nieprawidłowości i skutecznie je naprawić. Audyty BHP to prosty sposób na wyraźną poprawę standardów pracy w firmie.

 

Nasz outsourcing BHP pozwalają znacząco zredukować koszty związane z zapewnieniem bezpieczeństwa i higieny pracy w każdej organizacji. Nasi eksperci zajmą się wszystkimi procesami BHP w twojej firmie, a ty nie musisz martwić się o konieczność zatrudnienia nowego pracownika. Outsourcing BHP sprawdzi się w każdej firmie - to inwestycja, która przekłada się na wzrost zadowolenia oraz maksymalne bezpieczeństwo pracowników. Dzięki szkoleniom i kursom BHP, pracownicy zyskują umiejętność zachowania się podczas ewentualnych wypadków, które mogą znaleźć się w każdej organizacji.

 

Dodatkowo w ABUK organizujemy wstępne oraz okresowe szkolenia BHP dla osób zatrudnionych w firmie. Oprócz tego prowadzimy również szkolenia BHP w języku angielskim, które są skierowane do międzynarodowych pracowników. W ofercie są również kursy BHP, takie jak:

  • kurs pierwszej pomocy przedmedycznej,
  • szkolenia BHP w języku polskim i angielskim,
  • szkolenia przeciwpożarowe.

Obsługa BHP - co ci możemy zaoferować?

Chcesz, aby Twoje przedsiębiorstwo funkcjonowało zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi? Profesjonalna obsługa BHP da wszystkim pracownikom komfort pracy, co w prosty sposób przełoży się na jej efektywność.

 

Szukasz firmy, która organizuje profesjonalne kursy BHP? A może potrzebujesz kompleksowego wsparcia? ABUK BHP to nie tylko szkolenia BHP ppoż., ale przede wszystkim szeroki pakiet usług idealnie dopasowanych do Twojej firmy. Wszystkie nasze działania są skrupulatnie dokumentowane. Reprezentujemy klientów przed organami kontroli. Prowadzimy także szkolenia BHP dopasowane do specyfiki branży i wielkości firmy.