Szkolenia i kursy BHP dla firm, outsourcing BHP - Poddębice

Oferta BHP – Poddębice

Jesteśmy firmą, która od wielu lat kompleksowo zajmuje się obsługą BHP dla mniejszych i większych przedsiębiorstw na terenie Poddębic i w okolicach. Dzięki współpracy z naszą firmą, możesz zachować spokój o wszystkie sprawy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy – jesteśmy w tych tematach specjalistami, A Ty możesz zająć się najważniejszymi działaniami w Twojej firmie! W ramach oferowanych przez nas usług przeprowadzamy audyt BHP, dzięki któremu określamy punkt wyjścia dla kolejnych wdrożeń. Przeprowadzamy szkolenia pracowników w sposób ciekawy i przystępny dla każdego, tak aby mieć pewność, że kurs realnie przełoży się na zwiększenie bezpieczeństwa w firmie!

Kompleksowo zajmiemy się BHP w Twojej firmie!

W codziennej pracy kierujemy się starannością, zaangażowaniem i zorientowaniem na indywidualny charakter działalności Klienta. Jesteśmy bowiem przekonani, że takie podejście czyni nas liderem na lokalnym rynku! Szczegółowo opisujemy nasze wszystkie działania i kwestie związane z BHP w dokumentacji, którą w przypadku kontroli udostępniamy Klientom. Reprezentujemy ich również przed Państwową Inspekcją Pracy.

Serdecznie zachęcamy do współpracy! W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub korzystając z formularza!