Usługi i szkolenia BHP - Brzeziny

Poznaj naszą firmę

Czy wiesz, że obsługa BHP nie musi generować wysokich kosztów? Przygotowaliśmy kompleksową ofertę dla małych i średnich firm działających na terenie Brzezin i okolic. Jesteśmy także otwarci na współpracę z dużymi przedsiębiorstwami.

Współpraca z nami, to korzyści dla Twojej firmy

Proponujemy outsourcing BHP, w ramach którego przejmiemy wszystkie obowiązki komórki zajmującej się do tej pory bezpieczeństwem i higieną pracy w Twojej firmie. Zakres realizowanych usług dobieramy pod kątem specyfiki danego klienta. Wykonujemy szczegółowy audyt BHP, który będzie stanowił bazę do dalszych działań. Podczas realizacji usług prowadzimy szczegółową dokumentację, którą możemy udostępnić odpowiednim organom podczas kontroli. Stawiamy na kompleksową opiekę. Dlatego też będziemy reprezentować Twoją firmę przed Państwową Inspekcją Pracy.

 

 

Działamy elastycznie

Ważnym elementem naszej oferty są wstępne i okresowe szkolenia BHP oraz PPOŻ dla pracowników. Dostosujemy je do specyfiki branży oraz stanowiska pracy. Organizujemy również profesjonalne kursy BHP. Ich zakres dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

Szukasz sposobu na optymalizację kosztów związanych z utrzymaniem bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie? Odpowiedzią na Twoje potrzeby są profesjonalne usługi BHP. Bogate portfolio tylko potwierdza wysokie kompetencje i doświadczenie ABUK BHP. Wykorzystaj je, podnosząc standardy obowiązujące w Twojej firmie.