Nadzór i obsługa BHP - Pabianice

Nadzór i usługi BHP - Pabianice

Zapewnij swoim pracownikom maksymalne bezpieczeństwo, organizując w firmie odpowiedni nadzór BHP. Specjalnością naszej firmy jest kompleksowa obsługa BHP przedsiębiorstw w Pabianicach oraz na terenie całego województwa łódzkiego. Zaufały nam dziesiątki firm, którym zależy na zachowaniu bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Wieloletnie doświadczenie m.in. w audytach BHP oraz okresowych szkoleniach BHP pozwoliło nam wypracować sobie rzetelną pozycję eksperta, z którego usług korzystają przedsiębiorstwa w Pabianicach i nie tylko.

 

Mamy niezbędne kompetencje oraz duże doświadczenie w zakresie szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracujemy z firmami działającymi w różnych branżach.

NADZÓR, AUDYTY I SZKOLENIA BHP TO KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY W PABIANICACH

Realizujemy kompleksowy outsourcing BHP, który pozwala na szybką optymalizację kosztów w firmie. Przejmujemy wszystkie obowiązki działu zajmującego się bezpieczeństwem i higieną pracy. Świadczymy usługi BHP zarówno dla małych, jak i dużych firm. Dzięki pełnemu nadzorowi BHP nauczysz pracowników, jak mają zachowywać się podczas nieprzewidzianych sytuacji, wypadków czy innych problemów, do których może dojść w miejscu pracy. Gwarantujemy kompleksowe i okresowe szkolenia BHP, zarówno dla pracowników z Polski, jak i obcokrajowców.

 

Organizujemy wstępne i okresowe szkolenia oraz kursy BHP. Przeprowadzamy audyt BHP oraz obsługujemy firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

Wykonujemy audyty BHP, tworzymy instrukcje dot. bezpieczeństwa i higieny pracy oraz opracowujemy potrzebne procedury. W ramach świadczonych usług przygotowujemy cykliczne raporty oraz analizy stanu BHP. Możemy także reprezentować Twoją firmę w trakcie kontroli Państwowej Inspekcji Pracy. Organizujemy również szkolenia online dla pracowników - w tym także:

  • szkolenia przeciwpożarowe,
  • kursy pierwszej pomocy przedmedycznej,
  • szkolenia i kursy BHP,
  • szkolenia BHP w języku angielskim.

 

Dbamy o zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa na wszystkich stanowiskach pracy w Twojej firmie. Jeśli szukasz najlepszych usług BHP w Pabianicach - odezwij się do nas.

 

 

DZIAŁAMY ELASTYCZNIE, BY ZAPEWNIĆ BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

Nasze usługi są skierowane do wszystkich przedsiębiorców działających na terenie Pabianic oraz okolicznych miejscowości. Dużym atutem naszej oferty jest elastyczność, która pozwala nam dopasować zakres usług do specyfiki danego przedsiębiorstwa. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dopasowując program szkoleń BHP, kursy pierwszej pomocy przedmedycznej w Pabianicach czy szkolenia ppoż. w zależności od potrzeb.

 

Postaw na wiedzę, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewnimy kompleksową obsługę i pomożemy zoptymalizować koszty BHP w Twojej firmie.