Nadzór i obsługa BHP - Pabianice

Poznaj naszą firmę

Specjalnością naszej firmy jest kompleksowa obsługa BHP przedsiębiorstw. Mamy niezbędne kompetencje oraz duże doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracujemy z firmami działającymi w różnych branżach. Dużym atutem naszej oferty jest elastyczność, która pozwala nam dopasować zakres usług do specyfiki danego przedsiębiorstwa.

Współpraca z nami, to korzyści dla Twojej firmy

Realizujemy kompleksowy outsourcing BHP, który pozwala na szybką optymalizację kosztów w firmie. Przejmujemy wszystkie obowiązki działu zajmującego się bezpieczeństwem i higieną pracy. Organizujemy wstępne i okresowe szkolenia oraz kursy BHP. Wykonujemy audyty, tworzymy instrukcje oraz opracowujemy potrzebne procedury. W ramach świadczonych usług przygotowujemy cykliczne raporty oraz analizy stanu BHP. Możemy także reprezentować Twoją firmę w trakcie kontroli Państwowej Inspekcji Pracy. Organizujemy również szkolenia online dla pracowników. Dbamy o zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa na wszystkich stanowiskach pracy w Twojej firmie.

 

 

Działamy elastycznie

Nasze usługi są skierowane do wszystkich przedsiębiorców działających na terenie Pabianic oraz okolicznych miejscowości. Postaw na wiedzę, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewnimy kompleksową obsługę i pomożemy zoptymalizować koszty BHP w Twojej firmie.