Usługi BHP i outsourcing BHP - Stryków

Poznaj naszą firmę

Nasza firma organizuje kompleksowe szkolenia i kursy BHP. Naszym atutem jest duże doświadczenie oraz konsekwentnie poszerzana wiedza w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Obsługujemy zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Świadczymy kompleksowy outsourcing i nadzór BHP dostosowany do konkretnej branży.

Współpraca z nami, to korzyści dla Twojej firmy

Dlaczego warto postawić na współpracę z naszą firmą? W ramach outsourcingu przejmujemy wszystkie obowiązki działu odpowiedzialnego za bezpieczeństwo i higienę pracy. Organizujemy wstępne i okresowe szkolenia BHP. Tworzymy audyty i cykliczne sprawozdania. Przygotowujemy instrukcje BHP i PPOŻ oraz szczegółowe procedury dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Wykonujemy rzetelną ocenę ryzyka zawodowego. Obsługa BHP obejmuje również reprezentowanie klientów podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy oraz innych instytucji. Uzupełnieniem naszej oferty są kompleksowe szkolenia online. Outsourcing BHP to dla Ciebie doskonała okazja na optymalizację kosztów w firmie przy jednoczesnym zachowaniu rygorystycznych norm bezpieczeństwa.

 

 

Działamy elastycznie

Działasz na terenie Strykowa lub okolicznych miejscowości? Szukasz profesjonalnej firmy, która zapewni kompleksową obsługę w zakresie BHP? Skorzystaj z naszej pomocy, aby bez przeszkód rozwijać swój biznes.