Outsourcing BHP, audyty BHP - Bełchatów

Profesjonalne usługi BHP – Bełchatów i okolice

 

Szukasz firmy, której specjalnością jest kompleksowa obsługa BHP? A może chcesz zlecić jedynie pojedyncze zadania? W każdym z tych przypadków powinieneś skontaktować się z nami. ABUK BHP działa na terenie Bełchatowa oraz okolicznych miejscowości. Obsługujemy firmy funkcjonujące w różnych branżach. Naszymi klientami są małe, średnie i duże przedsiębiorstwa.

Oferujemy profesjonalny outsourcing BHP. Co to oznacza? Możemy przejąć wszystkie obowiązki dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie. Wykonujemy kompleksowe audyty BHP, które pomagają w wychwyceniu wszelkich nieprawidłowości. Następnie wdrażamy działania naprawcze, które pomagają Twojej firmie spełnić obowiązujące normy. Kolejnym etapem współpracy są szkolenia BHP dla wszystkich pracowników. Ich zakres dopasujemy do specyfiki Twojej firmy. Organizujemy również szkolenia BHP ppoż. Zwiększamy bezpieczeństwo pracy, co w prosty sposób przekłada się na poprawę jej wydajności na wszystkich stanowiskach.

 

Usługi BHP dla firm w Bełchatowie i okolicach

Dlaczego warto powierzyć nam kompleksowy nadzór BHP? To prosty sposób na optymalizację kosztów w firmie. Od teraz nie będziesz musiał utrzymywać całego działu odpowiadającego za bezpieczeństwo i higienę pracy. Przeprowadzimy wstępne i okresowe szkolenia BHP, zadbamy o porządek w dokumentacji i będziemy reprezentować Twoją firmę przed organami kontroli.

Wybierz profesjonalne kursy BHP organizowane przez naszą firmę. Postaw na ABUK BHP i zapewnij wysoki poziom bezpieczeństwa oraz higieny pracy w Twojej firmie.