Kursy i szkolenia BHP w Aleksandrowie Łódzkim

Profesjonane szkolenia BHP w Aleksandrowie Łódzkim

Szukasz firmy, która oferuje stałą obsługę w zakresie BHP? Cenisz profesjonalizm, rzetelność oraz elastyczność? Chętnie przejmiemy obowiązki działu BHP i zajmiemy się kompleksowo całym obszarem obejmującym bezpieczeństwo i higienę pracy w firmie.

Współpraca z nami, to korzyści dla Twojej firmy

Nasze usługi są skierowane zarówno do małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Jak dokładnie wygląda obsługa lub nadzór BHP świadczona przez naszą firmę? Wraz z rozpoczęciem współpracy przejmujemy wszystkie obowiązki komórki, która zajmuje się bezpieczeństwem i higieną pracy. Organizujemy kursy oraz wstępne i okresowe szkolenia BHP i ppoż wykonujemy analizy ryzyka zawodowego, a także opracowujemy szczegółowe instrukcje i procedury. W ramach świadczonych usług będziemy także prowadzić kompletną dokumentację i reprezentować Twoją firmę podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy.

Dużym atutem naszej firmy jest elastyczność. Sprawnie dopasujemy zakres usług do wielkości przedsiębiorstwa oraz specyfiki branży. Outsourcing BHP pomoże zoptymalizować koszty związane z zachowaniem rygorystycznych norm bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie.

 

 

Wyróżnia nas doświadczenie

Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji jest długa lista firm z Aleksandrowa i okolic, które korzystają z usług ABUK BHP. Zaufaj profesjonalistom z doświadczeniem.  Zapewnij najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny pracy Twoim pracownikom.