Szkolenie BHP Zduńska Wola

Szkolenia BHP przeprowadza się w każdej firmie. Pracodawca jest zobligowany do tego, by zapewnić je nie tylko nowo przyjętym pracownikom, ważne są też okresowe szkolenia BHP dla wszystkich pracowników. Każdy pracownik musi mieć świadomość, jakie zasady warunkują bezpieczeństwo w miejscu pracy, a przekazanie tych zasad można powierzyć nam. Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy potrzebujące kompleksowej usługi BHP. Siedziba naszej firmy jest w Łodzi, ale współpracujemy z wieloma organizacjami z innych miast, jak Zduńska Wola.


Obsługa BHP na wysokim poziomie

Mamy duże doświadczenie w dziedzinie BHP, a za realizację wszystkich usług odpowiadają specjaliści posiadający rozległą wiedzę. Stawiając na outsourcing BHP i współpracę z nami, przedsiębiorca ma gwarancję, że przekażemy wszystkie niezbędne wiadomości. Zakres szkoleń dostosowujemy do profilu działalności firmy i charakteru pracy na poszczególnych stanowiskach. Poza szkoleniami BHP oferujemy także takie usługi jak audyty BHP, kursy BHP, nadzór BHP i szkolenia PPOŻ. Ze względu na nasze doświadczenie zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku dochodzeń powypadkowych.

Staramy się pod każdym względem dostosować do potrzeb naszych Klientów. Z tego względu usługi realizujemy zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Ponadto w zależności od zapotrzebowania kursy i szkolenia prowadzimy także online.