Szkolenia i usługi BHP - Konstantynów Łódzki

Poznaj naszą firmę

Outsourcing BHP to dla Ciebie prosty sposób na optymalizację kosztów w firmie oraz zapewnienie kompleksowej obsługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Zależnie od wielkości przedsiębiorstwa oraz rodzaju branży możemy w elastyczny sposób dopasować oferowany zakres usług.

Naszą specjalnością są wstępne i okresowe szkolenia BHP. Ponadto wykonujemy oceny ryzyka zawodowego oraz audyty bezpieczeństwa i higieny pracy. Przygotowujemy również szczegółowe instrukcje oraz procedury dopasowane do specyfiki danej firmy. Nowością w naszej ofercie są szkolenia online, które możemy przeprowadzić dla Twoich pracowników.

Współpraca z nami, to korzyści dla Twojej firmy

Dla firm z Konstantynowa i okolic przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która obejmuje outsourcing BHP. W ramach realizowanej usługi przejmiemy wszystkie obowiązki działu zajmującego się bezpieczeństwem i higieną pracy. Przygotujemy okresowe raporty i będziemy Cię reprezentować podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy oraz innych instytucji. Wieloletnie doświadczenie i praktyka decydują o wysokiej skuteczności naszych działań.

 

 

Działamy elastycznie

Twojej firmie jest potrzebna profesjonalna obsługa BHP? Dopasujemy ofertę do indywidualnych potrzeb, przeszkolimy wszystkich pracowników i znacząco podniesiemy bezpieczeństwo pracy w poszczególnych komórkach organizacyjnych.