Oferta BHP - Rzgów

Poznaj naszą firmę

Oferujemy kompleksowy outsourcing BHP dla małych i średnich firm. Obsługujemy również duże przedsiębiorstwa działające na terenie Rzgowa i okolic. Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki wysokim kompetencjom jesteśmy w stanie przejąć obowiązki całej komórki zajmującej się bezpieczeństwem i higieną pracy w Twojej firmie.

Współpraca z nami, to korzyści dla Twojej firmy

Nasi klienci doceniają w szczególności szeroki zakres oferowanych usług. Wykonujemy szczegółowy audyt BHP, dzięki któremu możemy szybko wykazać i naprawić wszelkie nieprawidłowości. To z kolei w prosty sposób przełoży się na standardy pracy w Twojej firmie. Organizujemy wstępne i okresowe szkolenia BHP dla pracowników. Prowadzimy szczegółową dokumentację naszych działań. Możemy także reprezentować Twoją firmę przed organami kontroli. Realizujemy kursy BHP dopasowane do specyfiki danej branży. Cechuje nas elastyczność i profesjonalizm.

Dlaczego Twojej firmie potrzebny jest outsourcing BHP? Powierzając kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy profesjonalistom spełnisz obowiązujące normy oraz poprawisz komfort pracowników. Dużym atutem jest również możliwość optymalizacji kosztów związanych z realizowanymi zadaniami. Specjalistyczna obsługa BHP jest o wiele tańsza od tworzenia oddzielnej komórki w firmie.

 

 

Działamy elastycznie

Stemplem potwierdzającym nasze kompetencje jest długa lista obsługiwanych klientów. Wybierz ABUK BHP – profesjonalne usługi BHP, które podniosą poziom bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie.