Audyty BHP, szkolenia wstępne i ppoż - Rzgów

Poznaj naszą firmę

Oferujemy kompleksowy outsourcing BHP dla małych i średnich firm. Obsługujemy również duże przedsiębiorstwa działające na terenie Rzgowa i okolic. Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki wysokim kompetencjom jesteśmy w stanie przejąć obowiązki całej komórki zajmującej się bezpieczeństwem i higieną pracy w Twojej firmie.

Współpraca z nami, to korzyści dla Twojej firmy

Nasi klienci doceniają w szczególności szeroki zakres oferowanych usług. Wykonujemy szczegółowy audyt BHP, dzięki któremu możemy szybko wykazać i naprawić wszelkie nieprawidłowości. To z kolei w prosty sposób przełoży się na standardy pracy w Twojej firmie. Organizujemy wstępne i okresowe szkolenia BHP ora PPOŻ dla pracowników. Prowadzimy szczegółową dokumentację naszych działań. Możemy także reprezentować Twoją firmę przed organami kontroli. Realizujemy kursy BHP dopasowane do specyfiki danej branży. Cechuje nas elastyczność i profesjonalizm.

Dlaczego Twojej firmie potrzebny jest outsourcing BHP? Powierzając kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy profesjonalistom spełnisz obowiązujące normy oraz poprawisz komfort pracowników. Dużym atutem jest również możliwość optymalizacji kosztów związanych z realizowanymi zadaniami. Specjalistyczna obsługa BHP jest o wiele tańsza od tworzenia oddzielnej komórki w firmie.

 

 

Działamy elastycznie

Stemplem potwierdzającym nasze kompetencje jest długa lista obsługiwanych klientów. Wybierz ABUK BHP – profesjonalne usługi BHP, które podniosą poziom bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie.