Outsourcing bhp w Skierniewicach

Prowadzisz firmę w Skierniewicach i szukasz firmy, która oferuje pełen nadzór bhp? Dobrze, że nas znalazłeś. Jesteśmy firmą, dla której nigdzie nie jest za daleko. Skierniewice i okolice – tam również oferujemy nasze usługi. Dlaczego? Bo naszą misją jest pokazanie, że okresowe szkolenia bhp to nie tylko wymóg prawny, ale przede wszystkim troska o własne bezpieczeństwo.

Współpracujemy z firmami z różnych branż, dla których są inne wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Ale dzięki temu posiadamy szeroką wiedzę, która pozwala nam przeprowadzać skuteczne audyty bhp uwzględniające ich specyfikę.

 

Pełna obsługa bhp dla firm i przedsiębiorstw

Firmom i przedsiębiorstwom oferujemy usługi bhp uwzględniające ich potrzeby. Organizujemy szkolenia ppoż, dzięki którym pracownicy są przygotowani na każdą sytuację.

Oferujemy także szkolenia bhp przygotowujące do pracy, a także kursy bhp aktualizujące wiedzę pracowników oraz kadry zarządzającej. Jeśli chcesz zorganizować szkolenie z pierwszej pomocy, również Ci w tym pomożemy.

Działamy kompleksowo, bo nie ma dla nas nic ważniejszego niż bezpieczeństwo. Przestrzegając przepisów bhp tworzysz bezpieczne stanowiska pracy oraz stajesz się pracodawcą godnym zaufania.

Skontaktuj się z nami i wybierz odpowiedni dla Ciebie termin.