Szkolenia i kursy BHP dla firm, outsourcing BHP - Ozorków

Bezpieczeństwo w miejscu pracy to fundament działalności przedsiębiorstwa. Nasza oferta skierowana do właścicieli firm z Ozorkowa pozwala wprowadzić je na najwyższy poziom i utrzymać na nim. Poczynając od spraw związanych z oceną ryzyka zawodowego, poprzez prowadzenie audytów BHP, aż po bezpośrednią obsługę specjalistów z tej dziedziny – poznaj nasze usługi i skorzystaj z nich!

 

Szkolenia BHP online i stacjonarne - Ozorków

 

Podczas szkolenia online z zakresu BHP Twoi pracownicy zdobędą informacje, których znajomość może okazać się niezbędna w sytuacjach zagrożenia w miejscu pracy. Nasza działalność ma jednak na więcej niż poprawę bezpieczeństwa w Twojej firmie – dostarczana wiedza przekłada się też korzystnie na sam system pracy oraz jej końcowe efekty. W naszej bogatej ofercie dostępne są m.in. takie usługi BHP dla firm w Ozorkowie, jak:

 

  • szkolenia dla pracowników BHP,
  • szkolenia BHP online w języku polskim i angielskim,
  • outsourcing BHP,
  • szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej w Ozorkowie,
  • audyty BHP,
  • szkolenia przeciwpożarowe Ozorków,
  • a także inne usługi, w tym ADR, ochrona środowiska czy ergonomia pracy.

 

Szkolenia BHP w Ozorkowie - stacjonarne, online i po angielski

 

Okresowe szkolenia BHP odbywają się w ustalonym terminie, dopasowanym do potrzeb pracodawcy i jego pracowników. Na życzenie przeprowadzamy zajęcia w języku angielskim. Szkolenia przeciwpożarowe oraz te z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzone są przez specjalistów w przyjaznej atmosferze. Zapewniamy cały niezbędny sprzęt i podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta.

 

Przedsiębiorcom  z Ozorkowa proponujemy też pełny outsourcing BHP. Nadzór i obsługa tego obszaru działalności firmy to bardzo ważne aspekty, a my jesteśmy od tego, żeby Ci w nich pomóc. Zajmiemy się formalnościami związanymi z kontrolami i wymaganiami państwowych instytucji i doradzimy Ci w kwestiach BHP, podczas gdy Ty zajmiesz się swoją podstawową działalnością. Zapraszamy!