Szkolenia i kursy BHP dla firm, outsourcing BHP - Piątek

Jesteśmy firmą nastawioną na nowoczesne rozwiązania mające na celu zwiększenie świadomości związanej z bezpieczeństwem w miejscu pracy. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi, jednak docieramy do wielu regionów Polski w tym m.in. do miasta Piątek.

Szkolenia BHP i ocena ryzyka zawodowego

Nasze szkolenia odbywają się zarówno przez internet, jak i w formie stacjonarnej, a przekazywana wiedza dotyczy wielu różnorodnych aspektów. Prowadzisz biznes związany np. z szeroko rozumianymi finansami bądź marketingiem? A może jesteś właścicielem firmy budowlanej? Pomożemy Ci w ocenie ryzyka zawodowego niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności.

Zapewnij swoim pracownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa

Szkolenia BHP obejmują zarówno e-learning, jak i stacjonarne zajęcia praktyczne. Dostarczamy niezbędny sprzęt, jak np. defibrylator oraz fantom i uczymy podstaw bezpieczeństwa i higieny pracy w przyjaznej atmosferze. W ciągu kilkunastu godzin przekazujemy ogrom informacji. Dostosowujemy się do potrzeb klientów i przeprowadzamy okresowe szkolenia BHP wtedy, kiedy Ci to odpowiada. Oprócz kursów odbywających się po polsku oferujemy także lekcje w języku angielskim.

Pełna obsługa BHP w Twojej firmie

Obsługa BHP nie ma przed nami tajemnic. Jeśli jesteś właścicielem firmy działającej na terenie miasta Piątek i szukasz profesjonalistów z dziedziny outsourcingu oraz audytów BHP, skontaktuj się z nami. Poprawimy ergonomię pracy, dostarczymy wiedzę z zakresu m.in. ochrony przeciwpożarowej i w razie potrzeby pomożemy w sporządzeniu dokumentacji powypadkowej.